۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
امروز يكي از بزرگترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي،ارتباط فرمانداران با مردم و تلاش در جهت رفع مشكلات آنها مي باشد. 1397/10/16
امروز يكي از بزرگترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي،ارتباط فرمانداران با مردم و تلاش در جهت رفع مشكلات آنها مي باشد.

حسين رجبي مديركل مديريت عملكرد، بازرسي و امور حقوقي استانداري خراسان جنوبي در حاشيه حضور فرماندار شهرستان نهبندان در مركز پاسخگويي دولت به مردم(سامد) از طريق تلفن 111 عنوان كرد، در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمندانه انقلاب اسلامي قرار داريم و در يك مقايسه بعد و قبل از انقلاب درك مي كنيم كه پايه و اساس و بناي انقلاب اسلامي متكي به حق و عدل قرآن بوده و امور حكومت داري ما مبتني بر دين مبين اسلام و اتكاء به دموكراسي و جامعه مدني و توجه ويژه و خاصي به پاسخگويي در برابر مطالبات منطقي مردم شريف مي­باشد.

رجبي افزود؛ امروز اگر فرمانداران به عنوان نمايندگان عالي دولت در شهرستان­ها به راحتي با مردم ارتباط برقرار مي­كنند و تلاش دارند كه مشكلات آنان را مورد توجه ويژه قرار دهند و نسبت به رفع آن اهتمام ورزند، يكي از بزرگترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي بشمار مي آيد.

در زمان طاغوت فرمانداران فاصله فراواني با مردم داشتند و اين جايگاه يك پست تشريفات محسوب مي شد و صرفاً پاسخگو و مدير اجراي سياستهاي طاغوتي و رژيم ستم شاهي بود و هيچگونه نظر و نفع مردم لحاظ نمي­شد. اما امروزه مردم خود در سرنوشت خودشان نقش مستقيم يا غير مستقيم دارند و بر اساس قواعد حاكم در حكومت اسلامي و جمهوري اسلامي ايران ، مسئولان كشوري را به طرق رأي گيري انتخاب و به منتخبان خود بر اساس همان قانون اساسي كه به آن رأي داده اند نيز اجازه حكومت داري و انتخاب مديران اصلح براي خدمت به جامعه را مي دهند.

مديركل بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي استانداري در پايان با اشاره به سياستهاي دولت تدبير و اميد خاطرنشان كرد كه در مقاطع زماني كوتاه فرمانداران و مديران دستگاههاي اجرايي استان در محل مركز سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت(سامد) حضور يافته و به سئوالات و درخواستهاي مردم شريف به صورت مستقيم پاسخگويي مي­كنند و نتايج ضمن اعلام به ذينفعان، مراتب  به نهاد رياست جمهوري، وزارت كشور و استاندار محترم خراسان جنوبي گزارش مي شود و درسامانه الكترونيكي سامد نيز ثبت نتيجه مي­گردد.   

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal