۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
جلسه آموزشي _ توجيهي تبيين برنامه هاي بازرسي انتخابات شهرستان هاي استان برگزار شد 1395/12/25
جلسه آموزشي _ توجيهي تبيين برنامه هاي بازرسي انتخابات شهرستان هاي استان برگزار شد
جلسه آموزشي _ توجيهي تبيين برنامه هاي بازرسي انتخابات شهرستان هاي استان خراسان جنوبي با حضور رؤسا و دبيران هيأت هاي بازرسي انتخابات شهرستان و به رياست محمد فرهادي سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني و رئيس هيأت بازرسي انتخابات استان برگزار شد.
رئيس هيأت بازرسي استان در اين جلسه بر اهميت و حساسيت انتخابات مهم و سرنوشت ساز تاكيد كرد و گفت : ما به عنوان امانت داران مردم بايد در جريان برگزاري انتخابات علاوه بر رعايت كامل قانون ، بي طرفي را در دستور كار خود قرار داده و تنها دغدغه مان تلاش براي افزايش مشاركت حضور مردم در انتخابات باشد.
محمد فرهادي با تاكيد بر حضور گسترده مردم در انتخابات 29 ارديبهشت ، افزود : راي تك تك مردم در انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز است و همگي بايد در انتخابات تابع قانون باشيم و به انتخاب مردم احترام بگذاريم.
فرهادي همچنين برخي از وظايف و مأموريت‌هاي هيأت‌هاي بازرسي انتخابات شهرستان‌، سربازرسان و بازرسان را برشمرد و بر اهتمام همه دست‌اندركاران در اجراي دقيق قانون تأكيد كرد. ارائه گزارش‌هاي به‌موقع از تخلفات نامزدها، دستگاه‌هاي اجرايي و عوامل برگزاري انتخابات به هيأت بازرسي شهرستان از نكاتي بود كه مورد تأكيد اين مقام مسئول قرار گرفت.

در اين نشست اعضا به بيان ديدگاهها و نكته نظرات خود به منظور برگزاري هر چه باشكوه تر انتخابات پرداختند. 
شايان ذكر است انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا 29 ارديبهشت ماه سال 96 برگزار خواهد شد.
 
 
تعداد بازدید: 90
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal